Posted by mrtplvc - 22 Nisan 2015 - Bölge Su Tesisatı - 10 Comments

Eryaman Su Tesisat Ustası

 

 

Su tesisat sorunların da işimizi teknik cihaz ve alet desteği ile profesyonel bir şekilde yapmaktayız. Eryaman bölgesinde yaygın hizmet ağımız ile müşterilerimize randevu saati en kısa zaman da verilmektedir. Randevu saatine önem göstermek ilkelerimizden biridir. Eryaman Su Tesisat ustalarımız işinin ehli ve titiz çalışan personellerdir.

 

 

 

 

 

 

Eryaman Sıhhi Tesisat Servisi, Batarya değişimi, Klozet montajı, Klozet iç takımı değişimi, Lavabo montajı, musluk tamiri işlerinde sizlere hizmet için bizi arayabilirsiniz. Eryaman Su Tesisatçısı sizlere bir telefon kadar yakındır.

Eski Su Tesisat Borularının Değişimi

 

Tesisat boruları zamanla eskiyerek paslanır yada pis su giderleri zamanla daralma yaparak tıkanmalara sebep olur. Bu sebeple ekonomik  ömrü dolan su tesisatlarının yenilenmesi gerekir. Çeşmenizden paslı su akıyorsa, sık sık tesisat kaçakları yaşıyorsanız ve pis su boruları artık tıkanmaya başlamışsa tesisat yenilemenin vakti gelmiş demektir. Tesisat yenileme işlmi için bizi arayarak fiyat alabilirsiniz.

Ankara Su Tesisatçısı

Eryaman Kırmadan Robot Makine ile Tıkalı Gider Kanal Açma Servisi

 

Pis su tesisatlarında çeşitli sebeplerden dolayı kanal tıkanıklıkları oluşa bilmektedir. Bunlarda en sık yaşadığımız tıkanıklık sorunları şunlardır, tuvalet tıkanması, Klozet tıkanması, Klozet ve tuvalet taşması, Mutfak lavabo giderinin tıkanması, tuvalet taşması, tuvaletin geri tepmesi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesinin pis suyunun geri gelmesi, Bulaşık makinesinin içinin pis su dolması gibi sorunlardır.

Eryaman Tıkalı Giderleri Robot Makine ile açan ustalarımız eviniz de herhangi bir kırma işlemi yapmadam kanal açma yapmaktadır.

Tıkalı tuvalet, tıkalı banyo, tıkalı mutfak, tıkalı lavabo, Banyo, Mutfak, Tuvalet taşması, pis su borusu, pimaş, atık gider açma işlemlerinizi kırmadan makine ile yapmaktayız.

Eryaman Tıkalı Gider açma servisi en son marka ve model cihaz ve ekipmanlarla size profesyonel hizmet sunmaktadır.

Eryaman Kimyasal ile Petek Temizleme Servisi

 

Eryaman Kimyasallı Petek Temizleme servisi olarak, Petek temizleme kimyasalı ve makinesi ile petekleri banyodan makineyi petek tesisatına bağlayarak başka hiç bir yerde sökme ve takma işlemi yapmadan kimyasal ile her peteği tek tek temizliyoruz.

Isınmayan petekleri yıkama işlemi ile tıkanıklıklarını açarak temizliyor ve ısınır duruma getiriyoruz.

Peteklerin üstü ısınmasına rağmen alt kısımları ısınmıyor ise peteklerin temizlenme zamanı gelmiş demektir.

Eryaman Kırmadan Termal Kamera ve Dinleme Cihazı ile Su Kaçağı Bulma

 

Eryaman bölgesinde bulunan tam donanımlı servis aracımız ile ev yada iş yerlerinde oluşan su kaçak, sızıntı, damlama gibi sorunları Termal Kamera ve Dinleme cihazları ile Kırmadan bulup onarımını sağlıyoruz.

Su kaçakları, eskimiş demir boruların delinmesi, plastik borularda üretim hataları, yada pprc borularda yapılan kaynak hataları su kaçaklarının en büyük nedenleridir. Fayans altında, sıva ve duvar arkasında ki su tesisatın da oluşan su kaçaklarını, Termal Kamera ile görüntüleyerek nokta tespit yapmaktayız. Fayans yada duvarlarınızı Kırmadan su kaçağını tespit ediyoruz. Eryaman Su Kaçak bulan usta ya ihtiyacınız olduğun da Termal Kameralı ustalarımız hizmetinizdedir.

Su Tesisatın da Dikkat Edilemesi Gereken Hususlar 

 

Değerli müşteriler, Bir çok kişinin yaptığı en büyük hatalardan biri de yeni parke, fayans, ve alçı-sıva yaptırmadan önce su tesisat borularını yenilememesidir. Evin görsel güzelliğine önem veren müşteriler maalesef görünmeyen noktalardaki, temiz ve atık su tesisatlarına, petek tesisat borularına önem vermemektedir. Boya, fayans, sıva gibi tadilat yaptırmadan önce duvar altın da bulunan her türlü eskiyen tesisatınızı mutlaka yenilemelisiniz. Özellikle mutfak ve tuvalet fayanslarını yenileyip, onca para verildikten sonra su kaçağı sebebi ile yeni yapılan fayansların tekrara kırıldığını görmekteyiz. Bu durum hem maddi, hem de manevi olarak insanları yormaktadır. Maalesef bu konularda evde tadilat yapan ustalarımız müşterileri bilgilendirmemektedir. Biz Eryaman Su Tesisat Ustaları olarak fayans, boya badana gibi evi dış güzelliğini yansıtan yenilikleri yaptırmadan önce mutlaka sıva altı tesisatların değişmesini öneriyoruz.

Klozet Tamiri Yapan Su Tesisatçısı

 

Semtinizde klozet musluğu arızaları için ve klozet ile ilgili diğer sorunlar için işinin ehli bir su tesisatçısı arıyorsanız, firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Klozetten su sızıyor, klozet dolmuyor gibi şikayetleriniz olursa, alanında uzman bir usta gönderelim. Klozet iç takımı arızalarında ustalarımız TSE kalite belgeli iç takım değişimi yapıyoruz. Güvenerek klozet arızaları için firmamızdan destek alabilirsiniz. Klozet arızalarında hem evinizin hijyeninin sağlanması, hem de ihtiyaçlarınızın giderilmesi için profesyonel yardım almalısınız. Kaliteli malzemeler kullanılarak, en iyi işçilik ile klozet tamiri yapılmalı. Klozet musluğu su akıtıyor, klozet musluğu tamiri yapılması gerekiyorsa, Eryaman tesisatçısı firmamızla iletişime geçerek klozet musluğu arızaları konusunda deneyimli ustamızı çağırabilirsiniz. Zaman kaybetmeden arızayı tamir edelim.

Size profesyonel, kaliteli ve pratik çözümler sunmamız için bizi arayın.

Eryaman Kaçak Tespit

Eryaman Kaçak Tespit

Eryaman Klozet ve Gömme Rezervuar Şamandıra İç Takım Değişimi

 

  • Vitra ,Geberit ,Creavit ,Kale ,Slim,Japar  ,Vissam Gömme Rezervuar Şamandıra iç Takım Değişim ve Tamiri