Posted by mrtplvc - 16 Mayıs 2017 - Su Kaçağı - No Comments

Termal Kameralı Su Kaçak Tespit Çayyolu

 

Su Sızıntısı, Su damlaması, su kaçağı gibi arızaları, Termal kamera ve dinleme cihazı ile kırmadan tespit ediyoruz. Tespit ettiğimiz su kaçak arızasını, yeni boru ile değiştirip arızalı delinmiş boruyu çıkarıyoruz. Su kaçak tespit ve arıza onarım hizmetini beraber müşterinin hizmetine sunmaktayız.

Çayyolu su tesisatçı firmamız, su kaçak hizmetinde teknolojiden faydalanarak en yeni cihazlarla Nokta olarak su kaçak tespiti yapmaktadır. Duvar ve fayans arkasında oluşan ve yerini bilemediğiniz su kaçaklarını Termal Kamera ve Dinleme cihazı ile kolayca tespit ediyoruz. Duvarlarda oluşan nemlenme, alt kat tavandan su damlaması, su sızıntısı, boru delinmesi, su kaçak tamiri bizim işimiz.

Cihazla Kaçak Tespiti Nasıl Yapılır ?

 

Termal kamera ve Dinleme cihazı ile su kaçak tespitleri artık kırmadan noktasal olarak yapılabilmektedir. Termal Kameralar ısıya duyarlı görüntüleme yaparak duvar ve fayans arkasında ki su tesisatında oluşan kaçağı hiç bir yeri kırmadan gösterebilir.

Dinleme cihazı ise yüksek akustik ses duyma imkanı sağlayarak 1 metreye yakın derinlikteki  kaçakların sesini kulaklık sayesinde yine bizlere dinletmektedir.  Su kaçağının yerini nokta olarak belirlememize imkan sunmaktadır.

Çayyolu Cihazla Su Kaçak tespiti yapan firmamız, profesyonel ekipman ve personel ile bir telefon ile hizmetinizdedir.

ÇAYYOLU SU TESİSATÇISI

No comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.