Posted by mrtplvc - 6 Mayıs 2017 - Tıkanıklık - 1 Comment

Kırmadan Robot Makineli Gider Açma 

 

Kırmadan Tuvalet Tıkalı Kanal Açma Servisi

 

Kırmadan Robot Makineler ile profesyonel kanal açma servisimiz, peçete, çaput, çorap, ıslak mendil gibi cisimlerin borularda sıkışarak oluşan tıkanıklıkları kolayca kırmadan dökmeden açıyoruz. Son sistem makine ve aletlerle tıkalı tuvalet ve klozet giderlerinin boruların dan içeri girerek hiç bir yere zarar vermeden tıkalı boru ve kanalları açıyoruz. Robot makinemizin 25 metrelik spiral özel yayları ile su taşması, geri tepme yapmadan borunun içinde ki tıkanıklığı açarak pis suyun giderden akmasını sağlıyoruz. Tuvalet Taşma ve Tıkanıklıkların da Ankara Kırmadan Tuvalet Açma Servisini arayabilirsiniz.

 

Kırmadan Mutfak Lavabo Gideri Açma

 

Mutfak lavabo giderleri, yemek artıkları, yağlı bulaşık sularının pis su borularında yapışarak tıkanıklığa sebep olması mutfak tıkanıklığının en büyük sebebidir. Mutfak giderleri, kullanım gereği her hangi bir yabancı cismin içeri kaçması sebebi ile oluşan tıkanıklıklar nadiren rastlanmaktadır.

Mutfak Lavabo boruları genel olarak bulaşık makinesinin yağlı suları, yemek atıkları ve özellikle çay posası sebebi ile tıkanmaktadır. Ankara Kırmadan Tıkalı Kanal Açma servisimiz, özel robot makinesi ve mutfak lavabo açma aparatları ile yağ ve yemek atıklarını parçalayarak su ile kanala gitmesini sağlar. Bu şekilde temizce lavabo ve makine giderlerini açılmasını sağlar.

 

Kırmadan Tıkalı Gider Nasıl Açılır ?

 

Pis su gider tıkanıklıkları zor çözümlenen sorunlardı. Ta ki Robot Makineler ve aletler bu işte profesyonel çözümler üretene kadar. Şimdi en yeni cihaz ve makineler ile tıkalı kanal ve pis su giderleri kırmadan kolayca açılabilmektedir. Bu kolaylığı bize sunan robot makineler, müşterinin sorununu en kolay ve temiz şekilde, müşteriye ekstra bir maliyet çıkartmadan tek seferde çözümlemeye yönelik özel üretilmişlerdir.

Robot Makineler Tesisat  arıza sorunların da eski yöntemlerin hepsini geride bırakarak hem müşteriye hem tesisatçılara büyük kolaylık  ve imkanlar sunmaktadır.

Ankara Tıkalı Kanal Kanalizasyon Açma servisi olarak bizde teknolojinin bize sunduğu bu imkanlardan faydalanarak Robot Makine ve Görüntüleme sistemleri ile Müşterimize en kolay ve temiz hizmeti sunmaktayız.

Ankara da her ilçe de servisimiz bulunmaktadır. 

One comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.