Posted by mrtplvc - 30 Eylül 2020 - Tıkanıklık - No Comments

TAKANIKLIK AÇMA ŞENTEPE

Banyo, tuvalet, mutfak giderlerinde meydana gelen tıkanıklıklar kendi imkânlarınızla açılmıyorsa sizin iyi bir firmaya ihtiyacınız var demektir. Şentepe’de tıkalı gider açma konusunda kaliteli işçiliği ile Murat Tesisat sizlerle birlikte. Kırmadan, dökmeden ve tesisatınıza zarar vermeden robot cihazları ile tıkanık gider açma işi yapan firmamız, sorunsuz tamirat yapmaktadır. Kameralı cihazlarımız ile tıkalı alanı tespit ediyoruz, sonrasında açma işlemini gerçekleştiriyoruz.

TIKALI GİDER AÇMA

Özellikle banyo ve tuvalet giderlerinin tıkanması ev sahibi için istenmeyen bir durumdur. Zaman geçirmeden tamiratının yapılması gerekmektedir. Bekledikçe etrafa kötü kokular yayarak ev halkını huzursuz edecektir. Ve salgın hastalığa davetiye çıkaracaktır. Murat Tesisat ile bu sorundan kısa zamanda kurtulabilirsiniz. İşinde uzman personelimiz ile evinizde tıkalı alanın açılması çok uzun zaman gerektirmeyecektir. Ustalarımız sizlere en iyi hizmeti sunarak kısa sürede Şentepe’de makine ile tıkalı gider açma işlemini yapacaktır. 

LAVABO GİDERİ TIKANIKLIK AÇMA

Tıkanıklık size sorun olmayacak artık. Murat Tesisat Şentepe’de. Ankara’nın tüm ilçelerinde ve semtlerinde hizmet sunan firmamız, oluşturacağınız randevu ile belirtilen saatte evinizde olacaktır. Klozet tıkanıklığında açma işlemi robotik cihazlarla yapılmaktadır. Basit lavabo gidericileri ile bu alanları açamazsınız. Buralarda kuvvetli titreşim yapan son sistem cihazlarla müdahale gerekmektedir. Murat Tesisat teknolojiyi yakından takip ederek tıkalı gider açma konusunda sürekli kendisini geliştirmektedir.  Personelimize sürekli eğitim vererek  uzmanlık alanımızı genişletiyoruz. Bu sektörde 10 yılı aşkın bir sürede hizmet vermekteyiz.

TUVALET TIKANIKLIK AÇMA

Mutfak Lavabo gideri açma işleminde elinizdeki gider açma kimyasalları yetersiz kalıyorsa gideriniz yabanı maddelerle tıkanmış demektir. Ya da evyeye dökülen atık yağlar zamanla donarak tıkanıklık oluşturmuştur. Lavabodan gelen pis kokular artmaya başladıkça tıkanıklığın boyutu artmaya devam edecektir. Murat Tesisat kısa sürede bu tıkanıklığı açarak bu sorununuzdan sizleri kurtaracaktır. 

Şentepe lavabo açan firma arıyorsanız Murat Tesisat sizlerle. Tıkalı gider açma bizim işimiz. Günün her saatinde hizmet sunuyoruz. En uygun fiyat garantisi ile buradayız. Sosyal medyadan takip ederek hizmet ağımızın genişlemesine yardımcı olabilirsiniz. Kaliteli hizmet, güvenilir işçilik Murat Tesisatta.

Bina ve site kanalizasyon gideri tıkanıklıklarında da bizlere ulaşabilirsiniz. Kameralı Rögar tıkanıklık tespiti ve  açma işlemi sorunsuz şekilde yapılmaktadır.

No comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.