Posted by mrtplvc - 26 Temmuz 2018 - Tıkanıklık - 1 Comment

TIKALI TUVALET BORUSU AÇMA

Yenimahalle Tıkanıklık Açma servisimiz lavabo tuvalet mutfak giderlerini Robot makineler ile KIRMADAN açmaktadır. Tuvalet deliğine düşen yabancı cisimlerin sıkıştığı pis su borularını kanal açma makinelerimiz ile tesisat borularının içine doğru girerek kolayca ve kırmadan açmaktayız. En zorlu tıkanıklıkların üstesinden kolayca gelebilen cihaz ve ekiplerimiz sayesinde 24 saat Tıkanıklık Açma hizmeti sunmaktayız.

YENİMAHALLE TIKALI LAVABO GİDERİ AÇMA

Mutfak Lavabo Gider boruları genel olarak yemek ve yağ atıklarının pimaş boruya yapışarak zamanla pimaş deliğini küçültmesi sonucu tıkanma meydana gelmektedir. Lavabo Gideri Açma makinelerimiz özel tel ve malzemeleri ile Mutfak lavabosuna özel makinelerimiz kırmadan tıkanıklıkları açmaktadır. Ne kadar dikkat edilse de yağ ve yemek kalıntılarının gider borularına akması engellenememektedir. Bu sebeple Mutfak Lavabo gideri tıkanması yaşanmaktadır. Bu sıkça görülen bir sorundur ve ancak lavabo açıcı makine sayesinde açılmalıdır.

TIKANIKLIĞIN SEBEPLERİ NELERDİR ?

Tıkanıklığın çok çeşitli sebepleri mevcuttur. Ancak en sık görülenleri, yabancı cisimlerin pis su borusuna sıkışması, borularda oluşan yağlanma, yemek atıklarının lavabo giderini tıkaması, kanalizasyon borusunda ters eğim sebebi ile oluşan tıkanmalar ve temel de oluşan çöküntü sebebi ile pimaşın kırılması sonucu oluşan tıkanıklar başlıca sebeplerdir. Sık görülmese de bahçe katlarında pimaş boruların içerisine belli çatlak yada aralıklardan ağaç ve bitki kökü girerek de tıkanıklık oluşturmaktadır.

TIKANMA NEYLE AÇILIR ?

Hafif çaplı tıkanmalar için marketlerde satılan lavabo açıcı kimyasallar kullanılmalıdır. Ancak pimaş borlarında oluşan gider tıkanıklığı için Rothenberger Kanal Açma Makinesi kullanılmalıdır. Kanal Açma makinesi en zorlu tıkanıklığı kolayca açarak sizi büyük zahmetlerden kurtarmaktadır. Lavabo yada tuvalet giderlerinin ağız kısmına düşürülen yabancı cisimler ise elbise askısı ile tutularak alınabilmektedir.

Yenimahalle bölgesine özel Kanal Açma servisimiz hazır ekip ve makineler ile mobil hizmet araçlarımızda sizlere hizmet için beklemektedir. Her türlü tıkanıklık, taşma, kanalizasyon taşkını, tuvalet tıkanması, lavabo borusu tıkanması gibi sorunlarınız da 7/24 servisimizi araya bilirsiniz. Yenimahalle Tıkalı Kanal Açma servisimiz profesyonel ve hızlı hizmeti hedefleyerek Murat Tesisat bünyesinde çalışmaktadır. Uygun fiyat ve garantili hizmetin adresi MURAT TESİSAT.

One comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.