Posted by mrtplvc - 27 Eylül 2020 - Su Kaçağı - No Comments

SU KAÇAK TESPİTİ ŞENTEPE

Binanızda su kaçağı varsa ve siz bunu sorun etmeye başladıysanız size bir haberimiz var. Murat Tesisat artık Şentepe’de. Yenimahalle ve Keçiören ilçelerinin kesişim yerlerinden biri olan Şentepe semtinde su kaçak tespiti ve onarımı yapan firmamız, termal kamera ile su kaçak tespiti yapmaktadır. İster site isterse klasik dairenizde olsun her türlü su kaçak tespiti kısa sürede bularak onarımını yapıyoruz. Sizler günlük hayatınıza devam ederken bizler sorunu çözmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Alt kata sızan su birikintileri zamanla bir noktaya birikerek alt kata damlatmaya başlar. İlk başlarda tavanda ya da duvarda nemlenme yaparak kendisini belli etmeye başlar.

TERMAL KAMERALI SU KAÇAĞI TESPİTİ

Tavan nemlenmeye başladıkça sorun büyüyor demektir. Murat Tesisat bu zor anlarda size güven vererek sorununuzu çözüme kavuşturmak adına her türlü teknolojik cihazları ile hizmet vermektedir. Su kaçağınız şehir şebeke hattından kaynaklı da olsa Murat Tesisat size her türlü desteği sunmaktadır. Pis su tesisatınızda meydana gelen kaçaklar da onarılmaktadır. Gider borularının değişimi sağlanmaktadır. Kalorifer tesisatınızda meydana gelen su kaçakları da itina ile yapılmaktadır. Kamera ile Şentepe’de su kaçağı tespitini en uygun fiyat garantisi ile Murat Tesisat yapmaktadır.

KIRMADAN SU ARIZA BULMA

Peteklerinizin içinde su zamanla azalıyor ve kombi su basıncınız sürekli düşüşte ise tesisatınızda kaçak olabilir. İlk başlarda toplu iğne başından daha da küçük bir şekilde su sızıntısı oluşmuşsa bu zamanla daha da büyük sızıntılara sebep olacaktır. Hem termal kameralarımız ile hem de basınç ölçer cihazlarımızla tesisatınızda kaçak olup olmadığını tespit edebiliyoruz.

Akustik dinleme cihazımız ile sisteminizde su kaçağının olup olmadığı kısa sürede anlaşılmaktadır. Yenimahalle Şentepe semtinde cihazla su kaçak tespitini günün her saatinde biz yapmaktayız. İletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak randevunuzu alabilirsiniz.     

Kameralı su kaçak tespiti Şentepe bölgesinde en kaliteli hizmeti Murat Tesisatta bulabilirsiniz. Firmamız bu sektörde kurumsallığı ile öne çıkmaktadır. Sosyal medya hesaplarımızdan bizleri takip edebilir her türlü su kaçak tespiti hakkında bilgi alabilirsiniz. Kombi petek tesisatındaki su kaçakları hakkında da bizleri aramayı unutmayın. Şentepe’de artık Murat Tesisat var aklınızda bulunsun..

Yenimahalle Su Kaçak Tespiti

No comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.