Posted by mrtplvc - 29 Ağustos 2021 - Su Kaçağı - No Comments

CİHAZLA SU KAÇAK BULMA SERHAT

.

Su kaçağı, tesisattaki herhangi bir bölgede sızma oluşması sonucunda ortaya çıkar. Evler başta olmak üzere yapılarda meydana gelen önemli sorunlar arasında yer alır. En büyük belirtisi ise alt dairelere su damlaması olarak gösterilebilir.

Bununla birlikte bina duvarlarında kabarma meydana gelmesi de su kaçağı olduğunu gösteren belirtilerden biridir. Bunların yanı sıra küflenme gibi sorunlar da kaçak göstergesi olarak sayılabilir. Firmamız tarafından su sızıntı tespiti işlemleri gerçekleştiriliyor.

Bu işlemi sadece profesyonel kişiler doğru bir şekilde yapabilir. Geleneksel yöntemlerle yapınca hem doğru sonuca ulaşılamaması hem de tesisata zarar verilmesi gibi problemler ortaya çıkabilir. Firmamız ise teknolojik cihazları kullanıyor ve su kaçağını en doğru şekilde tespit ediyor.

Su Kaçağı Tespit İşlemi Nasıl Yapılır?

Firmamız, su kaçağı tespit işlemini dikkatli bir süreç kapsamında gerçekleştirir. Bu süreçte tespit için gelişmiş cihazlar kullanırız. Sızıntının meydana gelebileceği farklı yerler vardır. Örneğin banyolar, ısıtma sistemleri gibi farklı yerlerde olabilir. Hangi hat üzerinde kaçak olduğunun tespiti özel cihazlar kullanılarak gerçekleştirilir. Firmamız, kameralı su arıza bulma işlemleri kapsamında kaçağı oldukça kısa süre içerisinde tespit eder. Tespit işlemi kaçağın nerede olduğuna bağlı farklı cihaz modelleri kullanılarak yapılır. Firmamız bu alanda profesyonel olarak faaliyet gösteriyor ve gerekli olan cihazları kullanarak kaçağı tespit ediyor. Sunduğumuz kaliteli hizmetler ile oldukça fazla tercih ediliriz.

Kaçak Tespiti İçin Gereken Süre

Su kaçaklarında tespit süresini değiştiren farklı etkenler vardır. Bu etkenler doğrultusunda tespit işlemi için gereken süre farklılık gösterir. En önemli etken ise kaçağın bulunduğu hattır. Hangi hatta kaçak olduğu tespit edildikten sonra ise sızıntının noktasal olarak en doğru şekilde belirlenmesi mümkündür. Cihazla su kaçak tespiti yapan firmamız bu işlemi mümkün olan en kısa sürede tamamlıyor. Tespit işlemi yapıldıktan sonra ise onarım gerçekleştirilir. Onarım işlemi için gerekli olan ekipmanlar firmamız tarafından temin edilir ve tamir hızlı bir şekilde yapılır. Ekonomik fiyatlar ile su kaçağı tespiti yaptırmak için iletişim adreslerimizi kullanarak bize kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

No comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.