Posted by mrtplvc - 8 Mayıs 2015 - Bölge Su Tesisatı, Tıkanıklık - No Comments

Balgat Tuvalet ve Mutfak Lavabosu Tıkanıklık Açma

 

Balgat da Tıkalı Pis Su Gider Kanal Tuvalet Açma Servisimiz   Balgat bölgesinde Tuvalet tıkandı, Banyo tıkandı, Lavabo Tıkandı, Mutfak Tıkandı Balkon tıkandı tesisat tıkandı gibi sorunlarınız da acil servis hizmeti vermektedir. Acil Tıkalı Gider Açma Servisimiz sizlere tam ekipman ve donanım ile 7/24  hizmet vermektedir. Tıkanmış pimaşı açmak için bize ulaşın. Siz çayınızı içerken biz Tıkalı gider açma makineleri ile kırmadan, çabucak hızlı bir şekilde giderlerinizi açarak sizi sorunlardan kurtaralım.

 

 

 

 

 

Pis Su Gider Boru Kanalları Neden Tıkanır ?

 

Ev ve iş yerlerin de, Tuvalet, Mutfak, Lavabo pis sularını Aski pis su hattına taşıyan gider boruları zamanla içerisine giden yabancı cisim, yağlanma, yemek atıkları sebebi ile tıkanmaktadır. Bu tıkanıklık, tuvaletlerde, bez, çamaşır, ıslak mendil gibi cisimlerin boruya sıkışması ile, Mutfak Lavabo giderlerinde ise, yemek, yağ çay posası gibi atıkların borulara sıkışarak tıkanıklığa sebep olmaktadır.

Mutfak lavabo borularında ki bir diğer tıkanıklık sebebi ise Bulaşık makinesi hortumu ve kada contadır. Bulaşık makinesi hortumu aşırı uzunlukta pimaş borunun iç kısmına sokularak diğer gider bağlantı hatlarının önünü kapatmasına sebep olunmaktadır.

Bu sebeple çamaşır yada bulaşık makinesi hortumu gereğinden fazla pimaş borunun içine itilmemelidir. Ayrıca gereğinden fazla pimaş içine sokulan bulaşık makinesi hortumları geriye çekme esnasında koparak lavabo borularının iç kısmında kalmakta ve ileri ki zamanlar da lavabo borularında tıkanıklığa sebep olmaktadır.

Evinizde Şu sorunları Yaşıyor İseniz Bizi Araya bilirsiniz ;

  • Tuvalet Tıkanıklığı Açma,
  • Mutfak Tıkanıklığı Açma,
  • Banyo Süzgeç tıkanma sorunu,
  • Lavabo borularında su geliyor,
  • Lavabodan pis kokular geliyor,
  • Lavabo taştı acil usta telefonu,
  • Bina logar borusu tıkandı,
  • Kanalizasyon giderleri açma,
  • Robot Makineli usta hizmeti
  • Tesisatçı Usta Telefonleri

gibi soru yada sorunlarınız da Murat Tesisatı araya bilirsiniz.

Profesyonel Tesisat Çözümleri

(Balgat Tuvalet Tıkanma Sorunu, Balgat Lavabo Tıkanma sorunu, Balgat Mutfak Tıkanma sorunu, Balgat Tıkanmalara Çözüm, Balgat Logar Açma, Balgat Tuvalet açma, Balgat Mutfak Gideri Açma, Balgar Klozet Açma, )

Video Kanal Açma Reklam

No comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.