Posted by mrtplvc - 22 Eylül 2018 - Genel, Petek temizliği - No Comments

Mamak İlaçlı Petek Tesisat Temizliği

 

Petek temizliği yapıldığını daha önce duymuş olabilirsiniz. Kombi ve kalorifer tesisatının kullanımı yaygınlaştıkça tesisat bakımı daha önemli hale gelmiştir. Mamak ilaçlı petek tesisat temizliği hizmeti veren firmamız peteklerinizi tesisatın vana, pompa ve borularıyla birlikte en iyi yöntemle temizlemektedir. İlaç ve makineli petek temizliği yöntemi bu alanda kullanılan en sağlıklı yöntemdir. Peteklerinizi yerinden sökmeden yapılan bu temizlikte peteklerinizi ve tesisatı etkileyen bütün sorunlar giderilir. Kalorifer tesisatınızı kullandığınız sürece içindeki suyun olumsuz etkileri olacaktır. Peteklerin kireç bağlaması, paslanma gibi etkilerin olması, dibinde biriken çamur kalıntıları kışın ısınmanıza engel olacaktır. Bu yüzden periyodik olarak peteklerinizi temizletmenizi tavsiye ederiz.

İlaçlı Tesisat Temizliği Ne Zaman Yapılmalı?

 

Peteklerinizi temizletmek için ısınma sorunları yaşamayı beklememelisiniz. Peteklerinizi ortalama iki yılda bir temizletirseniz, kışın ısınma sorunlarıyla karşılaşmazsınız. Bu temizlik sırasında ilaçlı petek temizliği yöntemi kullanılırsa, evinizde konforlu bir çalışma yapılır. Kireçten, pastan, atık maddelerden olumsuz etkilenen petekler yüzünden yakıt giderleriniz artabilir, altı ısınmayan petek sorunu yaşayabilirsiniz. Evinizdeki sıcak ortam kesintiye uğrar, kombinizin ömrü kısalır. Evde sıkça kombi arızası nedeniyle servis çağırmak zorunda kalabilirsiniz. Bu nedenle periyodik petek temizliği yaptırmayı ihmal etmemelisiniz.

İlaçlı Petek Temizliği Yapan Firmalar

 

Petekler iyi ısınmıyor, doğalgaz faturalarım yüksek geliyor, sıkça kombi arızaları oluyor diye yakınanlar en kısa sürede peteklerini temizletmelidir. Bunun için ilaçlı petek temizliği yapan firmalardan destek almaları gerekir. Mamak ilaçlı petek tesisat temizliği servisimiz bu alanda oldukça deneyimlidir. Petek temizleme makinesi ve özel kimyasal ilaçla peteklerinizi sökmeden temizlemektedir. Peteklerle birlikte tesisatınızın boruları, vanaları ve diğer bağlantı noktaları da kireçlenmenin etkisinden kurtulur. Hizmet alacağınız firmaların ilaç ve makineli temizlik yapmalarına dikkat etmelisiniz.

Petek temizliği nasıl yapılır?

 

Petek temizliği sırasında evdeki bütün peteklerin söküleceği konusunda endişeniz olmasın. İlaçlı petek temizliği yapan firmamız evinizde tek noktadan çalışarak peteklerinizi temizlemektedir. Banyo peteğine bağlanan makine ve kimyasal ilaç sayesinde peteklerinizle birlikte tesisatın içinde biriken kireç kalıntıları, pas etkileri, çamur kalıntıları tamamen temizlenir. Altı ısınmayan petek sorununuz kalmaz.

ANKARA SU TESİSAT

 

No comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.