Posted by mrtplvc - 30 Mart 2021 - Bölge Su Tesisatı, Genel, Tıkanıklık - No Comments

KAYIP FOSEPTİK KAPAĞI BULMA ÇAYYOLU

Bina ana yapılarının ve kolonların iç kısımların da geçmekte olan Atık su gider boruları zamanla tıkanmakta ve müşterilere zor anlar yaşatmaktadır. Genel olarak nu tıkanıklıklar robot makine ile açılmakta ancak tıkanmaya sebep olan cisim yada sorun görüntülenemeden açma işlemi yapılmaktadır. Çayyolu Kanal Görüntüleme servisimiz Kanal Görüntüleme Kameraları ile 25 mt ye kadar tıkalı olan borunun içerisine giderek görüntüleme yapabilmektedir. Her türlü şartta görüntü alabilen kameralarımız ile tıkanmaya sebep olan sorun yada cisim müşteriye gösterilerek çözüm yolunda da önerilerde bulunulmaktadır. Ümitköy Kanal Açma Servisi, Mutfak, tuvalet, binanın ana pimaş boruları, bina dışı logar ve büz hatların da oluşan tıkanmanın kaynağını görüntüleyerek sizlere sunmaktadır. Adeta Termal Kamera çekim özelliğine sahip olan kanal görüntüleme kameralarımız, gece görüş ve aydınlatma özelliği ile pimaş borular içerisinde ki sorunları hem resim hem de video kayıtın da müşteriye göstermekte, aynı zaman da bu kayıtların kopyasını da müşteriye vermektedir. Kanal Görüntüleme Kamerası ile Kırma ve belirsiz bir şekilde Tıkalı Gider Açma sorununa son veriyoruz.

Detektörle Logar Çukuru Bulma

Ev ve iş yerlerine ait pis su giderleinin ortak nokta da birleştiği logar çukurları zamanla bina dış ve iç kısımlarında yapılan tadilat ve peyzaj çalışmaları nedeni ile kayıp olmakta ve yeri bulunamamaktadır. Rogar çukur kapağının arıza anında ihtiyaç olacağını hesap edemeyen kullanıcılar bu kapağı genel olarak önemsiz buldukları yada kapak deliklerinden aşırı koku geldiği için toprakla yada betonla kapatmaktadırlar. Beton ve toprak altında, parke taşı altında kalan ve bulunamayan rögar çukur kapaklarını artık kanal tespit detektörü ve görüntüleme kamerası ile kırmadan buluyoruz. Logar deliklerinden ve pimaş borulardan rögar iç kısmına göndermiş olduğumuz kamera ve detektör başlığı ile rögar görüntüleyip, daha sonrasın da el dedektörü ile toprak yada betonun üst kısmından logar çukur kapağını buluyoruz. Kırmadan ve hiçbir yeri kazmadan masrafsız bir şekilde Rogar çukur kapaklarını Kameralı detektör sayesinde tespit ediyoruzAnkara Kanal Açma Servisimiz, en gelişmiş cihaz ve kameralar ile teknik tesisat alanın da Ankara genelinde sınırsız hizmet sunmaktadır.

Logar Çukurunun Kapağını Bulamıyorum

Genel olarak bahçe, kömürlük, sığınak gibi alanlarda bulunan ve üzeri çeşitli sebepler ile kapanan logar kapağı daha sonraki ihtiyaç halinde maalesef bulunamamaktadır. Eğer bir sitede yada benzer konutlarda oturuyor iseniz yan tarafınızda ki bina yada villanın logar çukurunun olduğu alana bakarak kendi bahçenizde yada sığınak alanın da logar çukur kapağının yerini tespit edebilirsiniz. Bazı mustakil yapı ve villalar da iki yapının tuvalet gider boruları bir çukurda birleştirilme durumu olabilmektedir. Bu gibi durumlarda yan taraftaki komşunuzun logar çukuruna bakarak sizden gelen gider borularının oraya bağlı olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Eğer logar kapağının kayıp olduğunu ve bulamadığınızı düşünüyor iseniz, Ankara Görüntülü Kanal Tespit ekibimizi çağırarak hiç bir yeri Kırmadan Kanal roğar kapağının yerini tespit ettirebilirsiniz.

TIKALI KANAL AÇMA

Ankara Kanal Görüntüleme Servis Noktalarımız

Çankaya, Çayyolu, Ümitköy, Alacaatlı, Mutlukent, Eryaman, Etimesgut, Sincan, Yenimahalle, Batıkent, Keçiören, Pursaklar, Gölbaşı, İncel,

No comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.