Posted by mrtplvc - 1 Haziran 2017 - Bölge Su Tesisatı, Su Kaçağı, Tıkanıklık - No Comments

Çukurambar Su Tesisatçı Ustası

 

Su tesisat arıza ve onarım işlerinde Teknik cihazlar ve Makineler ile çalışan ve profesyonel hizmet sunan Çukurambar Su Tesisatçısı Firmamız, Her türlü sıhhi tesisat işlerinizde sizlere en yakın su tesisatçı ustası hizmeti sunmaktadır. Musluk tamiri, Batarya Montajı ve tamiri, musluk contası değişimi, musluk su akıtıyor, klozet su akıtıyor, klozet dolmuyor, klozet iç takım değişimi, klozet arıza tamir ustası gibi günlük yaşanabilecek sorunlarınız da sizlere kolay ve hızlı hizmet sunmaktayız.

Çukurambar Su Tesisatçısı gerekli ekipman ve yedek parçaların hazır bulundurulduğu bir servis aracı ile adresinize gelerek işini en hızlı ve kolay bir şekilde yaparak, müşteriye en hızlı hizmeti sunmaktadır.

 

Çukurambar Termal Kameralı Su Kaçak Bulma

 

Su tesisat borularında, fayans ve sıva arkasında duvar ve beton blokların içinde oluşan su kaçaklarını Termal Kameralar ve Su Kaçak Dinleme Cihazları ile nokta olarak kırmadan bulmaktayız. Çukurambar Termal Kameralı Su Kaçak Tespit Ustalarımız su kaçak arızasına sebep olan borudaki deliğin yerini nokta olarak tespit etmektedir. Su Kaçak arızasının olduğu borunun üst kısmından bir yada iki fayansı kaldırarak su borusunun tamirini yapmaktayız. Yeni bina ve dairelerde özel kullanılan fayans ve kalebodurlarınızı su kaçak arızası sebebi ile boşa kırdırmayın. Çukur Ambar Su Kaçak Bulma servisimizden yardım isteyerek en zor su kaçaklarının yerini Termal kamera ile kolayca tespit ettire bilirsiniz.

 

Çukurambar Tıkalı Kanal Tuvalet Gideri Açma

 

Tuvalet Banyo Mutfak lavabosu, Klozet gibi atık su kullanım alanlarında, dışarıdan atılan, kağıt, ıslak mendil, çamaşır, çorap, bebekbezi gibi yada Mutfak Lavabo giderlerinde oluşan yemek atıkları, yağ kalıntılarının sıkışması sonucu oluşan Kanal Tıkanma sorunlarınızı Robot Makine ile Kırmadan Açıyoruz.

Tuvalet taştı, Klozet suyu banyodan çıkıyor, mutfak lavabosu tıkandı, tuvalet pis suyu gitmiyor gibi sorunlarda Çukurambar Tıkalı Kanal Açma Servisini arayarak yardım isteyebilirsiniz. Telefon ile vereceğiniz adrese gelen ekibimiz, tıkanıklık sorununuzu Son sistem Robot Makineler ile Kanal açma işlemi yaparak sizlere profesyonel hizmet sunmaktadır.

Çukurambar Kimyasallı Petek Temizliği

 

Kombi Petek tesisatlarında en çok yaşanan ve Kombinin arızalanmasına da sebep olan sorunlardan biride Petek Tesisat tıkanmasıdır. Petek ve Tesisatta oluşan kireç, pas ve çamur sonucu tıkanmakta ve kombi petekler arasında yeterli sıcak su sirkülasyonu olamamaktadır. Tıkanma sebebi ile Kombi içerisinde bulunan devir daim pompası zorlanmakta hemde bu sebeple de arızaya yol açmaktadır. Çukurambar Petek Temizleme Servisimiz, Petek Temizleme Makinesi ve Petek temizleme Kimyasalı ile evinizin banyosundan yapılacak işlemler ile diğer odalarda hiç bir petekte sökme ve takma işlemi yapmadan temizleme işlemi yapmaktadır. Kimyasallı temizleme uygulaması, petek ve tesisatta oluşan pas kireç ve tortuyu yumuşatarak makinenin dışarı atmasını sağlamaktadır. Bu sayede Kombi sıcak suyu peteklere eşit şekilde dağıtacak, altı ısınmayan peteklerin alt tarafları ısınacak, daha az doğal gaz ile daha fazla ısınma sağlayacaktır.

 

No comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.