Posted by mrtplvc - 5 Haziran 2015 - Bölge Su Tesisatı, Su Kaçağı - 12 Comments

Termal Kamera ve Cihazla Kırmadan Su Kaçağı Bulma

Keçiören Su Kaçak bulma servisimiz Ev ve İş yerlerinizde oluşan su kaçağını, su patlağını, su sızdırmasını, Komşunuz da su damlamasını ya da komşunuz dan size gelen tavan da ki su kaçaklarını uzman ekip ve Su Kaçak Termal kamera ile Görüntülü ve Akustik Dinleme Cihazı ile kırmadan bulup tamir etmektedir.

Pis su borularından gelen yada temiz su borularından sızdıran su kaçaklarının tespitini uzman ekiplerimiz ile yapmaktayız.

Temiz su tesisatın da oluşan su kaçaklarını Test Ölçüm Cihazı ile ölçerek daire tesisatında herhangi bir kaçak olup olmadığını tespit ettikten sonra, Su kaçağının noktasal olarak yeri Termal Kamera ile Görüntülü ve dinleme cihazları ile bulunarak onarımı yapılmaktadır.

Keçiören Su Kaçak Bulma Servisi gerekli ekipman ve cihazla sizlere mobil hizmet aracı ile daha hızlı hizmet verebilmektedir.

Keçiören de Su Kaçak Bulan firma telefonu aradığınız da, size bir telefon kadar yakınız.

Su Kakları Nasıl oluşur? Nasıl Tespit edilir?

Su Kaçakları tesisat borularının basınca en az dayanıklı olduğu alanlarda meydana gelmektedir. Genellikle zaman içerisinde eskiyen demir boruların pas ve kireç sebebi ile delinmesi, pprc plastik boruların üretim hatalarından kaynaklı arızaları, yine pprc plastik boruların birleşim noktalarında yapılan kaynak yani işçilik hataları su kaçaklarına sebep olmaktadır. Bir diğer su kaçak arızasına sebep olan husus ta inşaat aşamasında tesisat üzerinde sıva ustalarının hatalı çalışması sonucu borunun yaralanmasıdır.

Su kaçak bulma işlemi artık eskisi kadar zor bir işlem değildir. Yeni cihazlar ve makineler vasıtasıyla su kaçakları sıva ve fayans üzerinden kırmadan noktasal olarak bulunabilmektedir.

Termal Kamera Görüntüleme sistemi ile ve Dinleme cihazı ile su kaçak tespiti yapılmaktadır. Keçiören Su Kaçak servisimiz yüksek teknolojiye sahip bu cihazları kullanarak, Termal kamera ve dinleme cihazı ile Noktasal olarak Kırmadan su Kaçak tespiti ve tamiri yapabilmektedir.

Keçiören Su Kaçak Tespit

Su Kaçakların da Yapılması Gerekenler Nelerdir ?

 

Eğer eviniz de bir su kaçağı var ise bunu komşunuzdan su damlaması konusunda şikayet alarak anlayabilirsiniz. Evinizde su kaçağı var ise alt kat komşunuza su damlaması olacaktır. Yada su faturanız gereğinden çok fazla olacaktır. Su Kaçağı ile ilgili bir sıkıntınız var ise saatin olduğu kısımdan ana vana kapatılmalıdır. Daire içerisinde genelde tuvalette olan vananın kapatılması su kaçağını kesmeye bilir. Çünkü su kaçakları daire tesisatında olacağı gibi saatten daireye gelen tesisatta da olabilir bu sebepten suyu saatten kesmek daha net bir çözümdür. Daire şebeke suyu saatten kesilmesine rağmen su damlaması devam ediyor ise bunun iki sebebi vardır. Birincisi dairenizden dikey olarak diğer dairelere giden Saatle daire arasın da ki su tesisatında patlak olmasıdır. İkincisi ise yine binanın kullandığı atık su giderinde bir su kaçağının olmasıdır.

Daire içi su kaçakları genel olarak sıcak su tesisatında oluşmaktadır. Eğer su kaçağını tamir ettirmek için biraz zaman ihtiyacınız var ise kombi altında bulunan sıcak su vanasını kapatınız. Eğer kaçak sıcak su tesisatında ise kesilecektir ve sizde tuvalet ve mutfak gibi alanlarda soğuk suyu kullanmaya devam edeceksiniz. Bu size su kaçağını tamir ettireceğiniz zaman içerisinde kolaylık sağlayacaktır. Unutmayın bu işlem su kaçağı sıcak su hattında ise geçerli olacaktır. Su kaçağını profesyonel olarak tamir ettirmek ve evinizde çok az yer kırdırmak istiyor iseniz Keçiören Su Kaçak Bulma Servisini araya bilirsiniz. Termal Kamara ve Dinleme cihazı ile su kaçağını noktasal olarak bulup tamirini yapalım.

Ankara Su Kaçak Bulma

Diğer Hizmetlerimiz :

Keçiören Su Kaçak Tespithttps://www.youtube.com/watch?v=kCn5weKFpBU

*Keçiören Su Kaçak Bulma * Keçiören Su Kaçak Tespit * Keçiören Termal Kamera ile Su Kaçak Tespit *Keçiören Görüntülü Su Kaçak Tespit Ustası *Keçiören Su Tesisat ustası * Keçiören Su Kaçak *Su Kaçak Bulma Keçiören *Su Kaçak Ustası Keçiören

SU KAÇAK TESPİT ANKARA

12 comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.