Posted by mrtplvc - 30 Mayıs 2017 - Bölge Su Tesisatı, Su Kaçağı, Tıkanıklık - 3 Comments

Batıkent Su Tesisatçı Usta

 

Ankara’nın her ilçe ve semtine vermiş olduğumuz Su Tesisatçı Hizmetimizi Batıkent bölgesinde de müşterilerimize sunmaktayız. Teknik tesisat ve Parça değişim işlemlerinde hizmet vermekte olan Batıkent Su Tesisatçı Firması size mahallenizde ki tesisatçılıardan daha yakın konumdadır. Bir telefon ile ulaşabileceğinizi Su Tesisatçı Ustalarımız sizlere adresinizde hizmet aracımız ile her türlü hizmeti sunmaktadır.

Teknik Tesisat alanın da hizmet gösteren Batıkent Su Tesisatçı Servisimiz, Termal Kameralı Su Kaçak Tespiti, Robot Makineli Tıkalı Kanal Açama İşlemi, Kimyasallı Petek Temizleme Uygulaması, Klozet iç takım değişim ve tamiri, Musluk tamiri, Batarya değişimi, Klozet hortum ve musluk değişimi, Batarya hortum değişimi gibi bir çok alan da sizlere en hızlı hizmeti sunmaktadır.

Su Kaçak Tespiti Yapan Su Tesisat Ustası

 

Batıkent Su Tesisatçısı, bünyesinde bulundurduğu teknolojik el aletleri ve cihazları ile su tesisat arızalarının onarımını Kırmadan profesyonelce yapmaktadır. Su kaçak arızası gibi en ciddi sorunları bile kullanmış olduğu Termal Kamera ve Kaçak Dinleme Cihazları ile Kırmadan fayans ve sıva üstünden tespit yaparak tamir etmektedir.

Tıkalı Gider Açan Tesisatçı

 

Tuvalet, Mutfak Lavabosu, Banyo gibi kullanım alanlarında oluşan Kanal tıkanıklığı sonucu oluşan Tuvalet Taşması, Mutfak Lavabo taşması, Klozet tıkanması, pis su gitmiyor, Evimden pis su taşıyor gibi sorunları Robot Makine ile Kırmadan Giderleri temizleyerek açmaktadır. Pis su borularında oluşan tıkanıklıkları titiz ve profesyonelce yapılan çalışma sonucu evinizi daha fazla batırmadan kolayca açıyoruz.

Isınmayan Petek ve Kombi tesisatını, Kombi filtrelerini Kimyasal ve Makine ile tek noktadan temizliyoruz. Evinizi döküp saçmadan, odalardaki petekleri sökmeden Banyodan Makine ve Kimyasal ile yaptığımız uygulama ile artık altı ısınmayan petekleri de kolayca ısıtıyoruz.

Ev yada iş yerinizde oluşan her türlü su tesisat arıza ve onarımları için Batıkent Su Tesisatçı firmasını arayarak bilgi almayı unutmayın. Batıkent su tesisat ustalarımız sizlere en kolay ve en profesyonel hizmeti ulaştırmak için çalışmaktadır. Bu hizmetten faydalanmak için sadece iletişim numaramız dan bizi arayarak adres bilgilerinizi verip servis randevusunu oluşturmanız yeterlidir. En uygun fiyat ve garantili hizmet için bizi arayın.

 

 

3 comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.