Posted by mrtplvc - 20 Şubat 2018 - Bölge Su Tesisatı - 10 Comments

Ankara Su Tesisatçısı

 

 

Su tesisatçılık mesleği, profesyonel çalışma ve titizlik gerektiren bir meslek dalıdır. Su Tesisat işleri yapan ustaların en az diğer iş kollarında ki ustalar kadar işinde uzman çalışanlar olması gerekmektedir. Aman canım, su tesisatı değil mi diyerek eline her anahtar alan ustanın yapmış olduğu işler, zaman sonra müşteriye daha ağır bir maliyete sebep olmaktadır. Su tesisatları sıva, fayans ve yapının kaba betonunun altına döşenerek görünmeyen bir noktaya gizlenmektedir. Evlerde tesisat borularının Üzerlerine zamanla mobilyalar, dolaplar, parkeler ve fayanslar yapılmaktadır. İşçiliğini ve malzemesini önemsemediğiniz bir su tesisatı siz evinizi kurup içine girdiğiniz de sorun çıkarmaya başlayacaktır.

Her işiniz bitmiş, eviniz tamam, eşyalar düzülmüş, oturmuş bir çay içiyorsunuz, yada bir kahve eşliğinde güzel dost muhabbetleri yapar iken bir bakmışsınız ki kapı çalmış, açtığınız da alt komşunuz telaşlı sözler ile size tavandan su damladığını evinizde bir su kaçağının olduğunu söylüyor. Yada bir akşam yemeğe ve yahut dost ziyaretine gittiniz, eve döndüğünüz de bir bakmışsınız ki musluk sapından kırılmış ve evi su basmış. İşte tüm bu sıkıntıları yaşamamak istiyor iseniz mutlaka iyi bir tesisatçı ve iyi bir tesisat malzemesi ile çalışmalısınız. Ankara Su Tesisatçısı olarak siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz.

Bir gün evinizin tüm su tesisatını ve kalorifer borularını değiştirmek istediğiniz de, yada eviniz de su arızaları oluştuğunda, klozet, gömme klozet montaj işleri için su tesisatçısı aradığınız da Ankara da bütün ilçeler hizmet vermekte olan Ankara Su Tesisatçısını aramayı unutmayın. Çünkü Su Tesisatçısı Ankara genelinde en iyi hizmeti Murat Tesisat güvencesi ile sizlere sunmaktadır.

 

Su Tesisat Arızaları Ve Tamirleri Nelerdir?

 

Su arızaları genel bir ifadedir ve musluk contasından, su kaçağına, klozet arızasından, batarya değişimine hepside su arıza alanına girmektedir. Bu sayılan tamir ve arızalar kendi araların da kategorilere ayrılarak meslek içinde değişik ustaların alanı haline gelmiştir. Bizim alanımız olan Teknik Tesisat işleri ise, daha çok teknolojik cihazlar ile tespit ve tamir edilebilen alanı kapsamaktadır. Teknik tesisat alanına, daha çok teknik işler olan, Termal kameralı su kaçak tespiti, cihazla kırmadan su kaçağı bulma, robot makineler ile kırmadan tıkalı mutfak, lavabo, tuvalet gibi pis su borularını açma, pis su ve pimaş içi görüntüleme kameraları ile kanal görüntüleme, kimyasal ve makine yardımı ile petek temizleme, klozet tamir montaj ve iç takım değişimi gibi uygulamalar teknik tesisat alanına girmektedir. Ankara da Su Tesisatçısı olarak hizmet vermekte olan MURAT TESİSAT envanterinde her türlü cihaz ve makineyi bulundurarak gerçek anlam da Teknik Tesisat alanına geçmiş bulunmaktadır. Müşterilerine hızlı ve profesyonel hizmet sunmayı hedefleyen Murat tesisat Ankara’nın her ilçesinde, her mahallesine hizmet sunabilmektedir.

Su Tesisatçısı Servislerimiz :

Keçiören Su Tesisatçısı, Yenimahalle Su Tesisatçısı, Eryaman Su Tesisatçısı, Sincan Su Tesisatçısı, Etimesgut Su Tesisatçısı, Çayyolu Su Tesisatçısı, Ümitköy Su Tesisatçısı, Çankaya Su Tesisatçısı, Gölbaşı Su Tesisatçısı, Mamak Su Tesisatçısı, Pursaklar Su Tesisatçısı, Etlik Su TesisatçısıBatıkent Su Tesisatçısı, Çukurambar Su TesisatçısıYenikent Su Tesisatçısı , Dikmen Su Tesisatçısı

Anasayfa

Ankara Su Tesisatçısı, bir  MURAT TESİSAT Kuruluşudur.

 

ERYAMAN SU TESİSATÇISI

ÇANKAYA SU TESİSATÇISI

ÇAYYOLU SU TESİSATÇISI

 

 

Eryaman, Etimesgut, Elvan, Sincan,Yenimahalle,Keçiören,Pursaklar,Batıkent,Çankaya,Çayyolu,Ümitköy,Mamak

10 comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.