Posted by mrtplvc - 25 Nisan 2019 - Tıkanıklık - No Comments

TIKALI TESİSAT BORUSU AÇMA

 

Atık su giderlerinde oluşan tıkanmalar pis su boru hattın da geri tepmelere sebep olmaktadır. Bu tıkanıklık geriye doğru teperek yapıların mutfak, tuvalet, banyo yada yağmur suyu  giderlerinden geri tepmektedir. Pis Su Boru tıkanıklığı içine düşürülen yabancı cisimler sebebi ile olduğu gibi yanlış eğim, aşırı ters dirsek yada hatalı boru bağlantılarından da kaynaklanmaktadır.

Tesisat borusunda oluşan tıkanıklık artık robot makineler ile kırmadan kolayca açılmaktadır. Ankara Tıkalı Kanal Gider Açma servisimiz ile en zorlu tıkanıklıkları profesyonel ekip ve güçlü cihazlar ile kolayca açıyoruz. Boru tıkanıklıklarını açma makinesi pimaş borulara asla zarar vermeden ve bütün dirsek ve dönemeçlerden kolayca geçerek tıkanıklığın olduğu bölgeye borunun içinden gidebilmektedir. Tıkanıklığı parçalayarak yada spiral yayın ucuna takılarak tıkanıklığı açmaktadır.

Ankara Tıkalı Banyo Gideri Açma

Tuvalet, Lavabo, Mutfak Tesisat Borusu Açma

 

En çok tıkanıklık, mutfak lavabosu, tuvalet taşı ve banyo giderlerinde oluşmaktadır. Bu gibi pis su borularında oluşan tıkanmalar  tıkanıklığın olduğu alanı kullanmanızı engellemektedir. Bunun daha ciddi tıkanma boyutu ise ana hattın tıkanmasıdır. Bina ana hat borusunda tıkanma oluşur ise bu sefer siz dairenizde suları kullanmasanız bile ana boru tıkandığı için üst kat komşularınızın kullandığı pis sular sizin dairenizden tıkalı olana yerden dışarı taşacaktır. Bu gibi ciddi durumlarda bizi aramadan önce hemen su saatlerinin vanalarını ve ana vanayı kapatarak binanın suyunu kesin. Böylece evinize daha fazla su taşmasını engellemiş olursunuz. Daha Sonra Ankara Pis Su Tesisat Borusu Açma Servisimizi arayarak bizden yardım alabilirsiniz.

 

Tıkanıklık Açan Firmalar 

 

Tıkanıklık açmak için her firmanın çeşitli cihaz ve makinelere ihtiyaçları vardır. Bu cihaz ve makineler Boru ve Tesisatlar da oluşan tıkanıklıkları kırmadan açabilen cihazlardı. Bu cihazların başında Tıkalı Kanal Açma Makinesi olan (Rothenberger ve Rems ) cihazlar gelmektedir. Kanal Görüntüleme kamerası ve Logar borularını yıkayan ve temizleyen su jetleri de tıkanıklık açmak için firmaların envanterlerinde bulunmalıdır.

Tıkanıklık Açma Servislerimiz :

 

Keçiören Tıkanıklık Açma, Yenimahalle Tıkanıklık Açma, Pursaklar Tıkanıklık Açma, Mamak Tıkanıklık Açma, Çankaya Tıkanıklık Açma, Çayyolu Tıkanıklık Açma, Ümitköy Tıkanıklık Açma, Etimesgut Tıkanıklık Açma, Sincan Tıkanıklık Açma, Eryaman Tıkanıklık Açma, Gölbaşı Tıkanıklık Açma

No comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.