Posted by mrtplvc - 7 Mayıs 2015 - Genel, Petek temizliği - No Comments

Kaloriferi Petek Temizliği Ankara

 

İlaçlı Petek Tesisat Temizliği

 

Petek temizleme kalorifer ve kombi ile ısınan herkesin ihtiyacı olan bir hizmettir. Belirli aralıklarla peteklerinizde meydana galen tıkanıklıkları ve kirliliği temizletmeniz gerekir. Ankara ilaçlı petek tesisat temizliği servisimizden bunun için hemen randevu alabilirsiniz. Kışın ısınma sorunları yaşamadan, peteklerinizi kışa hazırlamalısınız.  Kalorifer tesisatınızın içinde dolaşan suyun olumsuz etkileri peteklerinizde kireçlenmeye neden olur. Aynı zamanda pas ve balçık gibi etkilerde meydana gelir. Petekler iyi ısınmıyor, özellikle kombiye uzak peteklerde ısınma sorunu var diye yakınan müşterilerimiz bulunmaktadır. Petekleri zamanında temizletmemek maalesef bu sorunların yaşanmasına neden oluyor. Bu yüzden kış hazırlıklarınızı yaparken peteklerinizi ihmal etmemelisiniz.

İlaçlı petek temizliği nasıl yapılır?

 

Peteklerinizin yerinden sökülmeden temizlenmesini istiyorsanız, ilaçlı petek temizliği yöntemini kullanan servisimizden hizmet alabilirsiniz. Ekiplerimiz evinizdeki bütün petekleri banyodan temizlemektedir. Banyo peteğini yerinden çıkaran ustalarımız, peteğin gidiş dönüş hattına petek temizleme makinesini bağlar. Tesisata kimyasal ilaç konularak, makinenin yüksek devirli çalışmasıyla en uç noktadaki petekler bile temizlenir. Petekleri etkileyen kireç kalıntıları, pas gibi etkiler ilaçla temizlenir. Petekleriniz yaklaşık 1,5 saatlik çalışmayla banyodan tek noktadan temizlenmektedir.

Petek temizleme hizmeti almak isteyen müşterilerimiz evlerinin zarar göreceğini düşünmesinler. İlaçlı tesisat temizliği sırasında ustalarımız sadece banyonuzda çalışmaktadır. Bütün işlemlerin yapılması en fazla iki saat sürer. Bu kısa sürede petek tesisatınızı kışa hazırlamış oluruz.

Kombi Petek Temizliği Faydalı mı?

 

Kombi petek temizliği sırasında hem peteklerdeki, hem de tesisattaki kireçlenme ve paslanma çözülerek temizlik işlemi yapılır. Temizlenmiş peteklerde sıcak su homojen şekilde dağılır. Kombinin devir daim pompası zorlanmadan çalıştığı için, daha uzun ömürlü olur. Beklemediğiniz zamanlarda arıza sorunu yaşanmaz. Temizlik sırasında kombi ısıtma kazanındaki kireç kalıntıları da kimyasal ilacın etkisiyle çözdürülür. Isıtma kazanı temizlikten sonra daha az yakıt harcayarak tesisattaki suyu ısıtır. Böylece yıllık yakıt tüketiminde ortalama % 30 oranında tasarruf edebilirsiniz. Kışın soğuk günlerinde altı ısınmayan petek sorunu yaşamazsınız. İlaç ve makineli temizlik yöntemi bütün müşterilerimize önerdiğimiz bir hizmettir. Zahmetsiz ve kolayca peteklerinizin temizlenmesini istiyorsanız, firmamıza danışabilirsiniz.

 

Ankara Kalorifer petek temizliği servisi özel konutlarınıza ait kat kaloriferi petek temizliğini yapmaktadır. Kat kalorifer temizleme Makinesi ve Kimyasalı ile konutlarınız da bulunan kat kalorifer peteklerini temizleyerek daha iyi ısınmanızı sağlıyoruz.

Ankara petek temizliği

Ankara petek temizliği

Villa, Yazlık, Dubleks  Kalorifer Petek Temizliği

 

Villa yazlık ve dubleks tarzı şehir dışı yada şehir içinde bulunan konutlarınız da itina ile kat kaloriferi petek temizliği yapmaktayız. Kışın dostlarınızla ya da ailenizle eğlenmek için gittiğiniz konutlarınız da üşüme sorunu yaşamayın.

 

Petek temizliği gereklimi? Faydaları Nelerdir?

 

Ankara Bölgesi Servislerimiz :

* Keçiören Petek Temizleme Servisi

* Batıkent Petek Temizleme Servisi

* Yenimahalle Petek Temizleme Servisi

* Pursaklar Petek Temizleme Servisi

* Bilkent Petek temizleme Servisi

* Ümitköy Petek temizleme Servisi

* Çayyolu Petek Temizlemem Servisi

* Emek Petek Temizleme Servisi

* Çankaya Petek Temizleme Servisi

* Kurtuluş Petek Temizleme Servisi

* Anıttepe Petek Temizleme Servisi

* Demetevler Petek Temizleme Servisi

* Mamak Petek Temizleme Servisi

* Elmadağ Petek Temizleme Servisi

* Hasanoğlan Petek Temizleme Servisi

* Gölbaşı Petek Temizleme Servisi

* Sincan Petek Temizleme Servisi

* Eryaman Petek Temizleme Servisi

* Etimesgut Petek temizleme Servisi

* Fatih Törekent Petek Temizleme Servis

* Mebusevler Petek Temizleme Servisi

* Elvankent Petek Temizleme Servisi

* Beytepe Petek Temizleme Servisi

Dikmen Petek Temizleme Servisi

* Balgat Petek Temizleme Servisi

 

No comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.